sconti black friday 2020

Black Friday 2020 Zbritje shtesë 20% në gjithçka!

Për të Blacck Friday mos harroni zbritje dhe promovime në produktet tona bimore

Ne parashikuam të Black Friday dhe në dyqanin e faqes tonë Bioregenera.com tashmë është e mundur të blini produkte fitoterapeutike me çmime jashtëzakonisht të favorshme. Një mundësi e pamundur për të blerë, duke qëndruar rehat në shtëpi, duke kursyer disa euro dhe mbase më në fund të gjeni ilaçin efektiv për të parandaluar ose trajtuar një shqetësim ose një sëmundje.

Data zyrtare e caktuar për të Black Friday 2020 është 27 Nëntori, por ne kemi vendosur ta sjellim atë më 20 Nëntor, për ta përfunduar atë në 11:59 pasdite në 27 Nëntor dhe kështu të lejojmë sa më shumë njerëz të blejnë produktet tona bimore me një çmim jashtëzakonisht të ulët. lirë. Tradicionalisht, "Black Friday" përkon, në Shtetet e Bashkuara, me një ditë pas Falënderimeve, kur zinxhirët e mëdhenj të shitjes me pakicë organizojnë një ditë zbritjesh të mëdha për të hapur zyrtarisht garën për dhuratat e Krishtlindjeve. Origjina e emrit Black Friday mbetet e pasigurt, por sipas disave i referohet shënimeve në librat e tregtarëve që në këtë ditë kaluan nga e kuqja, treguese e humbjeve, në të zezë, treguese e fitimeve.

Me rastin e Black Friday me Bioregenera, ju mund të blini direkt nga shtëpia, lehtë dhe shpejt, shumë ilaçe natyrore për sëmundjet më të zakonshme të trupit dhe duke përdorur kodin BLACKBIO20 ju mund të përfitoni nga një shtesë 20% zbritje për gjithçka, aplikuar edhe për produktet tashmë të zbritura në Dyqan.

Bioregenera është një kompani udhëheqëse në sektorin e ilaçeve bimore, bazuar në ishullin e Maltës. Ne prodhojmë dhe tregtojmë produkte fitoterapeutike dhe shtesa ushqimore, duke përdorur bimë medicinale dhe derivatet e tyre, si për parandalimin dhe trajtimin e sëmundjeve të lehta, akute dhe kronike, ashtu edhe për mirëmbajtjen e mirëqenies së përgjithshme psiko-fizike. Në laboratorin tonë ne prodhojmë produkte të formuluara me kujdes dhe shumë të përqendruara për të siguruar performancën maksimale të sinergjisë së elementeve të ndryshëm. Mjekësia bimore nuk ka efekte anësore, prandaj është e përshtatshme edhe për fëmijët, të cilët mbi të gjitha mund të përfitojnë nga ilaçet parandaluese.

Për Black friday  mund të përdorni katalogun tonë online i cili përfshin mjete shëruese të përshtatshme për të trajtuar dhe parandaluar shumë sëmundje, përfshirë alergjitë, problemet e presionit, ngërçet, simptomat e gripit, kapsllëk, të përziera, pagjumësi, diabet, sinusit. Në dyqanin tonë ka edhe zgjidhje për ta trajtuar veten me lule: Kompleksi Lule Natyrore janë një linjë origjinale e përbërjeve me lule të dobishme në trajtimin e sëmundjeve më të zakonshme për shkak të stresit të jetës moderne. Kompleksi i Luleve Natyrore janë sigurisht një propozim për tu zbuluar me rastin e të Premtes së Zezë.

Produktet fitoterapeutike për të mbështetur sistemin imunitar gjithashtu po promovohen. Në fakt, tradita e lashtë e shërimit duke përdorur bimët ka evoluar dhe, në sajë të njohurive moderne shkencore të përbërësve natyralë aktivë, ne kemi krijuar mjete shëruese efektive në forcimin e sistemit imunitar.

Siç është përmendur tashmë në një postim të mëparshëm, natyra mund të ndihmojë shumë në bërjen e trupit më të fortë dhe mbrojtjen e tij nga viruset dhe bakteret. Koha e duhur për të filluar terapinë parandaluese kundër sëmundjeve tipike të dimrit është tani, mos prisni atëherë dhe, me të Premten e Zezë, blini produktin e duhur për ju.

Përfitoni nga Uljet tona të Black friday, vendosni produktet tuaja të preferuara në karrocë dhe blini ato tani për të përfituar nga promovimet që ju kemi rezervuar.

Uljet janë të vlefshme nga 20 Nëntori deri më 27 Nëntor në 11:59 pasdite… mos e humbni këtë mundësi fantastike!

Questo sito utilizza cookie Tecnici e di Terzi Parti per offrirti una migliore fruizione del nostro sito internet senza effettuare alcuna profilazione.
Per avere maggiori informazioni sulla nostra Privacy Policy, Cookie Policy o per accedere al nostro Centro Privacy clicca sui link sottostanti.

Privacy Settings saved!
Impostazioni

Quando visiti un sito Web, esso può archiviare o recuperare informazioni sul tuo browser, principalmente sotto forma di cookies. Controlla qui i tuoi servizi di cookie personali.

Questi cookie sono necessari per il funzionamento del sito Web e non possono essere disattivati nei nostri sistemi.

Per utilizzare questo sito web usiamo i seguenti cookie tecnici necessari: %s.
  • wordpress_test_cookie
  • wordpress_logged_in_
  • wordpress_sec

Usiamo WooCommerce come sistema di acquisto. Per il carrello e l'elaborazione degli ordini verranno memorizzati 2 cookies. Questi cookie sono strettamente necessari e non possono essere disattivati.
  • woocommerce_cart_hash
  • woocommerce_items_in_cart

Rifiuta tutti i Servizi
Accetta tutti i Servizi